2. Procedure
Procedure
Titel: Schelde-Rijnverbinding: Baggerwerken wachtdok Zandvliet
Beschrijving: Het doel van dit project is het uitvoeren van de baggerwerken voor het nieuwe wachtdok op de Schelde-Rijnverbinding te Zandvliet. De infrastructuurwerken van het nieuwe wachtdok zijn via een andere aanneming gerealiseerd. Om het wachtdok in gebruik te kunnen nemen, dienen de baggerwerken nog te worden uitgevoerd.
Interne identificatiecode: ARO-25-9101
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45252124 Bagger- en pompwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden, 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ARO-25-9101 - 1
Interne identificatiecode: 1