2. Procedure
Procedure
Titel: End of Life (EoL) elektrotechnische installaties RWZI's
Beschrijving: Doel aanbesteding Deze Europese openbare aanbesteding heeft tot doel om met de vier (4) inschrijvers met de economisch meest voordelige inschrijving één (1) raamovereenkomst af te sluiten voor de vervanging van verouderde elektrotechnische installaties op diverse rioolwaterzuiveringsinstallaties (RWZI’s) van het waterschap. Beschrijving van de Opdrachtgever Schoon, veilig en voldoende water: dat is onze missie. We willen een aantrekkelijke leefomgeving creëren voor mensen, planten en dieren. Om dit te bereiken werken wij dagelijks aan voldoende water, schoon water, veiligheid en zuiveren we het afvalwater van ongeveer 800.000 inwoners en bedrijven. Waterschap Vechtstromen bevat ruwweg Twente, Zuidoost Drenthe en Noordoost Overijssel. Het beheersgebied is 225.000 hectare groot, heeft 800.000 inwoners en ongeveer 470.000 huishoudens. Leeswijzer Deze aanbesteding zal verlopen via het Digitale Aanbestedingsplatform Mercell Source-to-contract.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45315100 Elektrotechnische installatiewerken
Aanvullende classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45317000 Overige elektrische installatiewerkzaamheden, 45350000 Werktuigbouwkundige installaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0000