2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud watergangen- en vijvers gemeente Smallingerland 2024
Beschrijving: Onderhoud watergangen- en vijvers De opdracht omvat op hoofdlijnen: • Zomerschouw; • Herfstschouw; • Verwijderen van ongewenste begroeiing.
Interne identificatiecode: 0484253.100
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie inschrijvingsleidraad De opdracht omvat op hoofdlijnen: • Zomerschouw; • Herfstschouw; • Verwijderen van ongewenste begroeiing.
Interne identificatiecode: 1