Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Noordoost-Noord-Brabant (NL416)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: 's-Hertogenbosch, Oss