Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Flevoland (NL230)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Lelystad
Geraamde duur