2. Procedure
Procedure
Titel: Pilot voor levering van twee volledig elektrische zijbeladende voertuigen met afzetbare IES containers voor het gelijktijdig ledigen van twee afvalcontainers.
Beschrijving: Pilot voor levering van twee volledig elektrische zijbeladende voertuigen met afzetbare IES containers voor het gelijktijdig ledigen van twee afvalcontainers tot maximaal 240 liter. Na het uitvoeren van een marktanalyse is gebleken dat op dit moment VDL Translift de enige partij is die aangeeft dat ze ten behoeve van het uitvoeren van de proef van twee volledige elektrische inzamelvoertuigen met afzetbare IES containers kan leveren. Hierdoor is gekozen voor een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging. Het betreft twee inzamelvoertuigen
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144510 Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Pilot voor levering van twee volledig elektrische zijbeladende voertuigen met afzetbare IES containers voor het ledigen van afvalcontainers tot maximaal 240 liter.
Beschrijving: Het betreft twee volledig elektrische zijbeladende inzamelvoertuigen om twee afvalcontainers tot maximaal 240 liter gelijktijdig te kunnen ledigen. Tevens bevat het voertuig de mogelijkheid om lege IES containers op te nemen en volle IES containers af te zetten. Twee volledig elektrische zijbeladende inzamelvoertuigen
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144511 Vuilniswagens