11695-2023 - MededingingNederland-Tiel: Bouwen van rioolwaterzuiveringsinstallatie
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Medicijnrestverwijdering rwzi Groesbeek
Referentienummer: 2022172580
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45252100 Bouwen van rioolwaterzuiveringsinstallatie
II.1.4.
Korte beschrijving
Het project betreft het ontwerpen van de installatie en vervolgens, inclusief vergunningsaanvraag gereed maken, leveren en bedrijf gereed installeren op de rwzi Groesbeek.
Aspecten als onderhoudbaarheid en ATEX maken onderdeel uit van de scope.
Op deze aanbesteding is het ARW2016 hoofdstuk 2 van toepassing.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 550 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45222100 Bouwen van afvalverwerkingsinstallatie, 45252000 Bouwwerkzaamheden voor afvalwaterbehandelings-, zuiverings- en afvalverbrandingsinstallaties, 45252127 Bouwen van afvalwaterbehandelingsinstallatie, 45259100 Reparatie en onderhoud van afvalwaterinstallatie
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Met betrekking tot het realiseren van de medicijnrestverwijdering:
Voorbereiding
· Bepalen bouwmogelijkheden in relatie tot exacte locatie;
· Aanvraag van omgevingsvergunning;
· Maken van een Definitief ontwerp vanuit het VO en Uitvoeringsontwerp o.b.v. VSE;
Uitvoering
· Werktuigbouwkundige + bouwkundige werken:
· Plaatsen PACAS installatie, incl. infrastructuur;
· Electro-meet & regeltechniek:
· Besturingskast;
· Benodigde bekabeling en overige;
Bedrijfsvoering
· Beheer en onderhoud
· Monitoren PACAS installatie op toepassing en beheersaspecten.