117395-2024 - Mededinging
Nederland – Bouwen van slibontwateringinstallatie – Realisatiepartner Sluisjesdijk 2.0 Technische Migratie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Realisatiepartner Sluisjesdijk 2.0 Technische Migratie
Beschrijving: Slibverwerkingsbedrijf Sluisjesdijk (SLDK) is opgeleverd in 1986. Op SLDK wordt slib verwerkt dat geproduceerd wordt door RWZI Dokhaven en drie andere RWZI's. De technische installaties op Sluisjesdijk lopen tegen het einde van de levensduur. WSHD zoekt een opdrachtnemer voor de realisatie van de grootschalige renovatie van slibverwerkingsbedrijf Sluisjesdijk, hierna ook aangeduid als "Project Sluisjesdijk 2.0" of "Project SLDK2.0". Met het maatregelen- en investeringspakket dient SLDK weer robuust en toekomstbestendig gemaakt waarbij realistische en pragmatische mogelijkheden tot verduurzaming worden benut. WSHD kiest om deze reden bewust voor een integrale aanpak in Project SLDK2.0 waarbij de renovatie plaatsvindt door stap voor stap deelprocessen te renoveren. Gedurende de renovatie dient SLDK geheel in bedrijf te blijven. Deze (deel)procesgerichte projectaanpak betekent een stapsgewijze modulaire vernieuwing per deelproces. Hierdoor ontstaat meer overzicht en rust. Voor het uit bedrijf te nemen deelproces worden waar nodig tijdelijke installaties geplaatst. Doel is om in bouwteamverband met de opdrachtnemer te komen tot een DO voor elk deelproces op basis van een voorontwerp+ (VO+). Voor het ontwerp van het VO+ is een ingenieursbureau gecontracteerd. Per deelproces komt in bouwteam verband een DO of UO tot stand. Daarna wordt in beginsel voor elk deelproces overeenkomstig de bouwteamaanpak de realisatiepartner in de gelegenheid gesteld om een offerte op te stellen waarna, indien partijen tot overeenstemming komen, aan de realisatiepartner opdracht wordt verstrekt voor de realisatie van dat deelproces. Dat neemt niet weg dat voor sommige deelprocessen, opdrachtgever er voor kan kiezen om deze te gunnen aan een gespecialiseerde aannemer of om andere redenen buiten het bouwteamverband wordt ontworpen en/of gegund aan een andere opdrachtnemer. De uitvoeringswerkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit WTB-, E&I-TA en civieltechnische werkzaamheden, maar omvat daarnaast diverse andere vakgebieden/disciplines en kennisvelden. Het merendeel van alle deelprocessen of deelprojecten zal via het bouwteamverband met de realisatiepartner worden gerealiseerd. De geraamde waarde van de opdracht is op het moment van publicatie van deze aankondiging nog niet bekend. In de inschrijvingsleidraad wordt ingegaan op het moment waarop daarover meer bekend is.
Interne identificatiecode: D0057351 / INK-914
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie inschrijvingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 45252140 Bouwen van slibontwateringinstallatie
Aanvullende classificatie (cpv): 45259900 Upgraden van installaties, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Dit formulier geeft niet altijd de mogelijkheid om de informatie juist weer te geven. De informatie over onder ander de einddatum van het project in de Inschrijvingsleidraad Realisatiepartner Sluisjesdijk 2.0 is leidend.