Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Preventief Medisch Onderzoek
Referentienummer: 10611
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
II.1.4.
Korte beschrijving
Doelstelling is om middels een Europees aanbestedingstraject een raamovereenkomst te sluiten voor het aanbieden van een Preventief Medisch Onderzoek (PMO) aan de medewerkers van de TU Delft. De TU Delft wil het PMO actief en laagdrempelig aanbieden; een plaats- en tijdsonafhankelijk digitale individuele gezondheidscheck inclusief fysieke thuistest waar iedere medewerker vrijwillig, maximaal één keer per jaar aan kan deelnemen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding