117458-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Projectleider Omgevingsplan- cluster SO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Projectleider Omgevingsplan- cluster SO
Beschrijving: Jij bent pionieren, afstemmen en doorvoeren. Jij bent klaar voor de Omgevingswet. Als projectleider weet jij gemeente Rotterdam volledig klaar te stomen. In samenwerking met collega’s ben jij verantwoordelijk voor het realiseren van de ambities voor de stad om het omgevingsplan verder vorm te geven.
Interne identificatiecode: 6-D-00461-24
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000