2. Procedure
Procedure
Titel: Hardware en mobiele telefonie
Beschrijving: De aanbestedende dienst heeft de behoefte om kantoorautomatisering hardware en mobiele telefoons in te kopen. Het huidige contract loopt af op 1 maart 2024 en dient daarom opnieuw te worden aanbesteed. Geschat op €1.223.000,-
Interne identificatiecode: 100108
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons, 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Er is slechts 1 perceel Geschat op €1.223.000,-
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties