Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Identity en Access Management systeem
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72260000 Diensten in verband met software
II.1.4.
Korte beschrijving
Het verwerven van een overeenkomst voor de levering, implementatie, onderhoud en support van een Identity Acces Management (IAM) systeem.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding