11778-2023 - Vooraankondiging onderhandse gunningNederland-Rotterdam: Diensten voor onderwijs en opleiding
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Implementatie Leidende Principes
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht omvat het implementeren van de ‘leidende principes’ binnen het basispolitieonderwijs (BPO), het hoger onderwijs (HO) en binnen de integrale beroepsvaardigheidstrainingen (IBT).
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€ 2.600.000