117856-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Software en informatiesystemen – Zaaksysteem Octopus
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Zaaksysteem Octopus
Beschrijving: De Sociale Verzekeringsbank is voornemens een overeenkomst af te sluiten met software fabrikant TrueLime, voor de gebruikmaking van zaaksysteem Octopus als een SaaS-dienst, voor een periode van maximaal 7 jaar en met inbegrip van noodzakelijke ondersteuning en maatwerk. Maximaal 7 jaar
Interne identificatiecode: VT2023009
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Zaak(behandel)systeem
Beschrijving: Zaak(behandel)systeem
Interne identificatiecode: 1