118193-2024 - Mededinging
Nederland – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – Schoonmaakonderhoud
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschrijving: Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen (Bijlage 1) en het Prijzenblad (Bijlage 5A en 5B). Tot de scope van de opdracht behoren per perceel de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Specialistisch vloeronderhoud; • Glasbewassing; • Extra werkzaamheden. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 2024/0223ML
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Carmelcollege Emmen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren: drie (3) maal twaalf (12) maanden
Perceel: LOT-0002
Titel: Maartenscollege en ISG
Interne identificatiecode: 2