See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Internationale (boedel)verhuisdiensten
Beschrijving: Rectificatie van de aankondiging gegunde opdracht (d.d. 9 december 2025) in het kader van de reeds afgeronde aanbesteding 'Internationale (boedel)verhuisdiensten' met kenmerk IUC23-697, TenderNed kenmerk 497714. Betreft een administratieve correctie. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: IUC23-697 / 497714
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79613000 Verhuizen van personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 98392000 Verhuizingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Defensie
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: SSO 3W, Politie en SSO CN
Interne identificatiecode: 2