118707-2023 - ResultaatNederland-Doetinchem: Bouwwerkzaamheden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Bouwteamaannemer nieuwbouw Laborijn
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Laborijn heeft behoefte aan nieuwe huisvesting in de vorm van nieuwbouw en zoek hiervoor een bouwteamaannemer die:
1. Deelneemt in het bouwteam en komt met ideeën, voorstellen, suggesties en adviezen die bijdragen een goed maakbaar en goed te onderhouden ontwerp dat past binnen (budget)kaders (hiervoor sluiten aannemer en de Aanbestedende Dienst een bouwteamovereenkomst)
2. Zorgdraagt voor de realisatie van de nieuwbouw (bouwkundige en installatietechnische realisatie) en het onderhoud van de nieuwbouw voor een periode van 10 jaar na ingebruikname (na succesvolle afronding van de ontwerpfase sluiten aannemer en de Aanbestedende Dienst hiervoor een aparte realisatie/onderhoudsovereenkomst).
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De bouwkosten voor de nieuwbouw (exclusief grond) zijn geraamd op minimaal 7 miljoen euro (exclusief BTW) en maximaal 10 miljoen euro (exclusief BTW). Gegadigden kunnen op geen enkele wijze rechten ontlenen aan deze cijfers. De cijfers zijn indicatief.