See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop werk- en turnkledij voor gemeente en OCMW gedurende het dienstjaar 2025 (ev. 3x verlengbaar met 1 jaar)
Beschrijving: Aankoop werk- en turnkledij voor gemeente en OCMW gedurende het dienstjaar 2025 (ev. 3x verlengbaar met 1 jaar)
Interne identificatiecode: PPP06G-2241/5054/AD/OL/KLEDIJ/2024/44
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18110000 Beroepskleding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Turnkledij Gemeentelijke Basisschool De Plataan
Beschrijving: Turnkledij Gemeentelijke Basisschool De Plataan
Interne identificatiecode: AD/OL/KLEDIJ/2024/44_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Turnkledij Gemeentelijke Basisschool Ten Bos
Beschrijving: Turnkledij Gemeentelijke Basisschool Ten Bos
Interne identificatiecode: AD/OL/KLEDIJ/2024/44_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Turnkledij Gemeentelijke Technische School
Beschrijving: Turnkledij Gemeentelijke Technische School
Interne identificatiecode: AD/OL/KLEDIJ/2024/44_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Turnkledij Gemeentelijke Technische Tuinbouwschool
Beschrijving: Turnkledij Gemeentelijke Technische Tuinbouwschool
Interne identificatiecode: AD/OL/KLEDIJ/2024/44_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Werkkledij Gemeentelijke Technische School
Beschrijving: Werkkledij Gemeentelijke Technische School
Interne identificatiecode: AD/OL/KLEDIJ/2024/44_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Werkkledij Gemeentelijke Technische Tuinbouwschool
Beschrijving: Werkkledij Gemeentelijke Technische Tuinbouwschool
Interne identificatiecode: AD/OL/KLEDIJ/2024/44_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Werkkledij gemeenschapswachten
Beschrijving: Werkkledij gemeenschapswachten
Interne identificatiecode: AD/OL/KLEDIJ/2024/44_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Werkkledij dienst Uitvoering
Beschrijving: Werkkledij dienst Uitvoering
Interne identificatiecode: AD/OL/KLEDIJ/2024/44_8
Perceel: LOT-0009
Titel: PBM's dienst Uitvoering
Beschrijving: PBM's dienst Uitvoering
Interne identificatiecode: AD/OL/KLEDIJ/2024/44_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Werkschoenen
Beschrijving: Werkschoenen
Interne identificatiecode: AD/OL/KLEDIJ/2024/44_10