2. Procedure
Procedure
Titel: Renovatie Politiekantoor
Beschrijving: Renovatie van een bestaand bankkantoor naar een politiekantoor
Interne identificatiecode: GAVERS/2026/1
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GAVERS/2026/1 - 1
Interne identificatiecode: 1