119111-2023 - MededingingNederland-Leiden: Personal computers
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
ICT-Hardware
Referentienummer: 2023/0220RN
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30213000 Personal computers
II.1.4.
Korte beschrijving
De scope van deze aanbesteding bestaat uit de levering van laptops, monitoren, dockingstations, desktops en klein verbruiksmateriaal voor de locaties van Scholengroep Leonardo de Vinci zoals genoemd in paragraaf 2.2 van het Bestek. Bring your own device concepten voor leerlingen maken geen onderdeel uit van deze aanbesteding. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen (Bijlage 1).
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocumenten.