119200-2025 - Mededinging
Nederland – Ondersteunende diensten voor vervoer over land – Mobility
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Mobility
Beschrijving: mboRijnland vraagt om een dienstverlening ten aanzien van registratie, administratie, advisering en rapportage met betrekking tot zakelijke mobiliteit van medewerkers, passend bij de mobiliteitsregeling van mboRijnland. In de dienstverlening staat een gebruikersvriendelijke applicatie centraal die het werk van alle betrokken medewerkers ten aanzien van verwerking van medewerkersreizen vergemakkelijkt. mboRijnland wil dat de Opdrachtnemer niet alleen de dienst verleent, maar ook de implementatie van de zakelijke mobiliteit realiseert met eigen projectmanager, consultants en andere expertise die nodig is om te implementeren en de zakelijke mobiliteit op te leveren. De omvang van de opdracht is gebaseerd op de jaarbedragen van de jaren 2022 en 2023. De kosten over de jaren 2022 en 2023 liggen op €130.000 inclusief btw. Deze jaren waren pilotjaren. mboRijnland verwacht dat de kosten de komende jaren lager liggen. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63710000 Ondersteunende diensten voor vervoer over land
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1