See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst hygiënisch papier en beschermjassen
Beschrijving: Raamovereenkomst hygiënisch papier en beschermjassen
Interne identificatiecode: PPP0CP-2726/5036/20251280 LDS
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33760000 Toiletpapier, zakdoekjes, handdoeken en servetten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Disposable handdoekjes t.b.v. drogen van handen
Beschrijving: Disposable handdoekjes t.b.v. drogen van handen
Interne identificatiecode: 20241271 LDS_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Disposable handdoeken
Beschrijving: Disposable handdoeken
Interne identificatiecode: 20241271 LDS_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Disposable handdoeken voor de dienst Centrale Sterilisatie
Beschrijving: Disposable handdoeken voor de dienst Centrale Sterilisatie
Interne identificatiecode: 20251280 LDS_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Keukenrollen
Beschrijving: Keukenrollen
Interne identificatiecode: 20241271 LDS_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Toiletpapier voor dispenser
Beschrijving: Toiletpapier voor dispenser
Interne identificatiecode: 20241271 LDS_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Toiletpapier op rol
Beschrijving: Toiletpapier op rol
Interne identificatiecode: 20241271 LDS_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Papieren servetten
Beschrijving: Papieren servetten
Interne identificatiecode: 20241271 LDS_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Poetsrollen
Beschrijving: Poetsrollen
Interne identificatiecode: 20241271 LDS_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Poetsdoeken
Beschrijving: Poetsdoeken
Interne identificatiecode: 20241271 LDS_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Onderzoeksrollen
Beschrijving: Onderzoeksrollen
Interne identificatiecode: 20241271 LDS_10
Perceel: LOT-0011
Titel: Schutlaken
Beschrijving: Schutlaken
Interne identificatiecode: 20241271 LDS_11
Perceel: LOT-0012
Titel: Laken non woven
Beschrijving: Laken non woven
Interne identificatiecode: 20251280 LDS_12
Perceel: LOT-0013
Titel: Patiëntenhemd non-woven
Beschrijving: Patiëntenhemd non-woven
Interne identificatiecode: 20241271 LDS_13
Perceel: LOT-0014
Titel: Beschermjas niet-steriel
Beschrijving: Beschermjas niet-steriel
Interne identificatiecode: 20241271 LDS_14
Perceel: LOT-0015
Titel: Warmhoudjas
Beschrijving: Warmhoudjas
Interne identificatiecode: 20241271 LDS_15