Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98392000 Verhuizingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 63121100 Opslagdiensten
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: 1. Levering en ophalen van telewerkmeubilair op privéadressen door heel Nederland. In enkele gevallen is er sprake van een medewerker die woonachtig is op het grensgebied met België en Duitsland. Het aandeel van medewerkers dat woonachtig is in het buitenland is zeer gering. Op dit moment zijn het er ongeveer vijf (5).