119292-2024 - Mededinging
Nederland – Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen – Ledverlichting
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Ledverlichting
Beschrijving: Leveren en installeren van Ledverlichting en het verwijderen van de bestaande verlichting. Zie Bijlagen E01 tot en met E42
Interne identificatiecode: 3150-2023-0012
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31500000 Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen
Aanvullende classificatie (cpv): 31521000 Lampen, 31524000 Plafond- en wandverlichtingsarmaturen, 31527000 Spots
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Leveren van Ledverlichting, monteren en demonteren oude verlichting Zie Bijlage E01 tot en met E42
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 31530000 Delen van lampen en verlichtingstoestellen
Aanvullende classificatie (cpv): 31524000 Plafond- en wandverlichtingsarmaturen, 31527200 Buitenverlichting
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengen is mogelijk