See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2024-0081 - Sluiscomplex Strandeiland IJburg te Amsterdam
Beschrijving: Het Sluiscomplex Strandeiland IJburg (hierna te noemen Sluiscomplex) bestaat uit de Fatima Mernissi brug (brug 2061), Sluis 0125, de Pampuskade tussen de Sluis en Brug 2062 en een deel van het water in de Havenkom en heeft als doel: 1) Het veilig en vlot laten passeren van recreatiescheepvaart t/m klasse MB/Z-MB door de keersluis en de havenkom, van Markermeer naar het Oog en vice versa; 2) Het vlot en veilig laten kruisen van het landverkeer (fiets- en voetgangers, nood- en hulpdiensten) over de kolk zonder dat dit een (vaste) hoogtebeperking vormt voor de scheepvaart; 3) De bescherming van Strandeiland tegen overstroming (Waterkering); 4) Het voorkomen van grote waterstandsvariaties op de infra/oevers van het binnenwater; 5) De kades bieden een scheiding tussen land en water en lokaal een plaats om af te meren.
Interne identificatiecode: AI 2024-0081
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden, 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000