120317-2023 - ResultaatNederland-Tiel: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NO inhuur senior specialist waterkeringen
Referentienummer: 2022165668
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
WSRL is een overeenkomt aangegaan voor de inhuur van een Senior Specialist Waterkeringen.
De Overeenkomst is aangegaan voor een periode van één jaar. Optioneel is het mogelijk de Overeenkomst steeds met een periode van 12 maanden te verlengen onder gelijkblijvende voorwaarden. Bij een beëindiging wordt een opzegtermijn van één maand in acht genomen.
De ingangsdatum van de Overeenkomst is 9 januari 2023.
Het betreft een functie voor 36 uur per week met de mogelijkheid om het aantal uur, indien nodig, per maand bij te stellen. Opdrachtgever bepaalt welke inzet nodig is en wanneer de werkzaamheden zijn afgerond.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
WSRL is een overeenkomst aangegaan voor de inhuur van een Senior Specialist Waterkeringen voor een periode van één jaar. Optioneel is het mogelijk de Overeenkomst steeds met een periode van 12 maanden te verlengen onder gelijkblijvende voorwaarden. Bij een beëindiging wordt een opzegtermijn van één maand in acht genomen.
De ingangsdatum van de Overeenkomst is 18 januari 2023.
Het betreft een functie voor 12 tot 16 uur per week met de mogelijkheid om het aantal uur, indien nodig, per maand bij te stellen. Opdrachtgever bepaalt welke inzet nodig is en wanneer de werkzaamheden zijn afgerond.