Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Zaaksysteem Djuma
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Middels deze vrijwillige aankondiging vooraf wil Waterschap Rijn en IJssel (hierna: WRIJ) marktpartijen op de hoogte brengen van hun voornemen de opdracht tot het gebruik en beheer van het zaaksysteem Djuma te gunnen aan Visma Circle.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie Negometrix.