120635-2024 - Mededinging
België – Bereide maaltijden – Bereiding, verpakking en bedeling aan huis van warme maaltijden in Zoersel
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Bereiding, verpakking en bedeling aan huis van warme maaltijden in Zoersel
Beschrijving: Bereiding, verpakking en bedeling aan huis van warme maaltijden in Zoersel
Interne identificatiecode: PPP05M-427/4005/2024-003
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15894200 Bereide maaltijden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-003