120747-2023 - ResultaatBelgië-Melle: Recruteringsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht – speciale sectoren
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Werving & selectie (tijdelijke) medewerkers
Referentienummer: Fluvius-FLU21D020-F06_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79600000 Recruteringsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Dit betreft een aankondiging van gegunde opdracht.
Het voorwerp van dit dossier is het toewijzen van een of meerdere partners, i.f.v. de noden van het bedrijf, voor volgende domeinen:
• Uitzendkrachten en jobstudenten
• Werving en selectie van (tijdelijke) medewerkers
Uitzendkrachten worden bij Fluvius ingezet voor korte vervanging omwille van afwezigheid wegens bv. ziekte, zwangerschapsverlof of extra tijdelijke werkvermeerdering.
Fluvius maakt jaarlijks gebruikt van jobstudenten.
Fluvius werkt met contracten van bepaalde duur voor vervanging van tijdelijke medewerkers (vnl. orderpickers). Dit betreft een ‘tijdelijke schil’ om de flexibiliteit te verhogen.
Fluvius zoekt eveneens partner(s) om beroep op te doen voor werving en selectie van vaste medewerkers.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
1.1 Uitzendkrachten, werving en selectie van tijdelijke medewerkers - 1.2. Jobstudenten
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Dit betreft een aankondiging van een gegunde opdracht.
Perceel 1 betreft Uitzendkrachten, jobstudenten en werving & selectie van tijdelijke medewerkers.
Werving en selectie van vaste medewerkers
Perceel nr.: 2
79635000 Diensten van beoordelingscentrum voor aanwerving van personeel
Perceel 2 betreft Werving en selectie van vaste medewerkers.