See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Afvoer en verwerking van matrassen
Beschrijving: Het inzamelen en hoogwaardig verwerken (recycling) van matrassen. 1 jaar + 1 optie jaar Geraamde opdrachtwaarde: €500.000,- Maximale opdrachtwaarde: €650.000,-
Interne identificatiecode: 18-2026
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1