See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Tijdelijke Verkeersmaatregelen
Beschrijving: In bijna alle onderhouds- en storingssituaties bij Enexis zijn er tijdelijke verkeersmaatregelen nodig, om op een veilige en verantwoorde manier het onderhoud uit te kunnen voeren of de storing/calamiteit te verhelpen. Om de inzet van tijdelijke verkeersmaatregelen binnen Enexis te optimaliseren op het gebied van veiligheid, kwaliteit en professionaliteit, wordt de inzet van tijdelijke verkeersmaatregelen aanbesteed.
Interne identificatiecode: ITR-1000823-1
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63710000 Ondersteunende diensten voor vervoer over land
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel A: noord
Beschrijving: Perceel A: Noord (vestigingen Groningen & Drenthe)
Interne identificatiecode: ITR-1000823-1A
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel B: midden
Beschrijving: Perceel B: Midden (vestigingen Overijssel Oost & Overijssel West)
Interne identificatiecode: ITR-1000823-1B
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel C: zuidwest
Beschrijving: Perceel C: Zuidwest (vestigingen Brabant West & Brabant Midden)
Interne identificatiecode: ITR-1000823-1C
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel D: zuidoost
Beschrijving: Perceel D: Zuidoost (vestigingen Brabant Noordoost & Brabant Zuidoost)
Interne identificatiecode: ITR-1000823-1D
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel E: zuid 1
Beschrijving: Perceel E: Zuid 1 (vestiging Limburg Noord)
Interne identificatiecode: ITR-1000823-1E
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel F: zuid 2
Beschrijving: Perceel F: Zuid 2 (vestiging Limburg Zuid)
Interne identificatiecode: ITR-1000823-1F