120890-2023 - MededingingNederland-Almelo: Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Maaionderhoud 6-L2 2023 en 6-N1 2023
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
Doel van de aanbesteding
Deze openbare Europese aanbesteding heeft tot doel het sluiten van één Overeenkomst per perceel met één Inschrijver om te voorzien in de behoefte aan de uitvoering van maaionderhoud in het gebied Hengelo-Oldenzaal (6-L2 2023) en onderhoud natuurlijke waterlopen Enschede-Twekkelo-Lonneker (6-N1 2023).
Perceel 1: 6-L2 2023 Maaionderhoud Hengelo-Oldenzaal
Perceel 2: 6-N1 2023 Onderhoud natuurlijke waterlopen Enschede-Twekkelo-Lonneker
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor meerdere percelen, maximumaantal: 2
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 2
Per bestek wordt afzonderlijk de Laagste Prijs en voorgenomen gunning bepaald met dien verstande dat Bestek Perceel 1 als eerste wordt beoordeeld en vervolgens Bestek Perceel 2.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
6-L2 2023 Maaionderhoud omgeving Hengelo-Oldenzaal
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie Opdrachtomschrijving vraag 1.1.1.
6-N1 2023 Onderhoud natuurlijke waterlopen Enschede-Twekkelo-Lonneker
Perceel nr.: 2
Zie opdrachtomschrijving vraag 1.1.1.