121312-2026 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – B1896; Exotenbestrijding Drentse Vaarwegen 2026
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: B1896; Exotenbestrijding Drentse Vaarwegen 2026
Beschrijving: Deze Opdracht omvat het, met in achtneming van de juiste hygiënemaatregelen, handmatig of machinaal verwijderen van invasieve exoten (waterplanten) in de provinciale vaarwegen. De afgelopen jaren heeft Opdrachtgever met name overlast ervaren van de Grote Waternavel. Zie verder de inschrijvingsleidraad.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0000