121344-2026 - Resultaat
Nederland – Software-implementatiediensten – Microsoft Business Central implementatie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Microsoft Business Central implementatie
Beschrijving: Het huidige ERP-systeem van N.V. Juva (Microsoft NAV2016) is toe aan vernieuwing en sluit niet meer optimaal aan bij de eisen die onze organisatie stelt aan flexibiliteit, schaalbaarheid en toekomstbestendigheid. N.V. Juva is op zoek naar een Microsoft partner die voor N.V. Juva en haar werkmaatschappijen (Westland Infra, Anexo, Capturam) de implementatie en integratie, de licenties en het onderhoud van Microsoft Business Central kan verzorgen. Implementatie, licenties, onderhoud en beheer voor 48 maanden.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72263000 Software-implementatiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 48451000 Software voor ERP (Enterprise resource planning)
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Perceel 1 Implementatie, licenties, onderhoud en beheer voor 48 maanden.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Uitbreiding type en hoeveelheid licenties.