2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud Werktuigbouwkundige installaties
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het aangaan van een Raamovereenkomst met één (1) leverancier voor de dienstverlening van “Service Werktuigbouw”. De Opdrachtnemer zorgt voor de uitvoering, coördinatie en aansturing van alle overeengekomen werkzaamheden. Hierbij wordt van de Opdrachtnemer verwacht dat die de Opdrachtgever ontzorgt, meedenkt en adviseert op het gebied van onderhoud op korte en lange termijn. Dit onderhoud dient gedeeltelijk op een inspanningsbasis maar grotendeels op prestatiebasis te worden uitgevoerd. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een waarde van €87.500,- (excl. BTW) per jaar. Dit is gebaseerd op de uitgaven in de afgelopen jaren. De totale geraamde waarde zou hiermee uitkomen op €700.000,- voor de totale contractduur inclusief de verlengingen. Rekening houdend met onvoorziene kosten of werkzaamheden wordt de maximale waarde van de Raamovereenkomst daarom op €850.000,- vastgesteld.
Interne identificatiecode: LP055_202425_WERKTUIGBOUW
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71333000 Werktuigbouwkundige diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Onderhoud werktuigbouwkundige installaties
Beschrijving: Opdrachtgever is voornemens het onderhoud aan de werktuigbouwkundige installaties in haar gebouwen aan te besteden. Dit onderhoud dient gedeeltelijk op een inspanningsverplichtingen grotendeels op prestatiebasis te worden uitgevoerd. Het belangrijkste doel van deze aanbesteding is te komen tot één contractant die Opdrachtgever ontzorgt op het gebied van beheer en onderhoud aan deze installaties en daarin het partnership met Opdrachtgever wil aangaan in een proactieve houding. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een waarde van €87.500,- (excl. BTW) per jaar. Dit is gebaseerd op de uitgaven in de afgelopen jaren. De totale geraamde waarde zou hiermee uitkomen op €700.000,- voor de totale contractduur inclusief de verlengingen. Rekening houdend met onvoorziene kosten of werkzaamheden wordt de maximale waarde van de Raamovereenkomst daarom op €850.000,- vastgesteld.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging van tweemaal 1 jaar