121889-2025 - Resultaat
België – Machines en toestellen voor het filtreren van vloeistoffen – Ultra-Hoge Druk Vloeistofchromatograaf (UPLC) met Triple Quadrupool Tandem Massaspectrometer (MS/MS)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Ultra-Hoge Druk Vloeistofchromatograaf (UPLC) met Triple Quadrupool Tandem Massaspectrometer (MS/MS)
Beschrijving: Ultra-Hoge Druk Vloeistofchromatograaf (UPLC) met Triple Quadrupool Tandem Massaspectrometer (MS/MS)
Interne identificatiecode: PPP0CP-2547/5046/20241187 RA
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42912100 Machines en toestellen voor het filtreren van vloeistoffen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 20241187 RA_1