121910-2026 - Resultaat
Nederland – Informatiesystemen en servers – Server- en Storageapparatuur
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Server- en Storageapparatuur
Beschrijving: Tilburg University wil een leverancier voor server- en storagepparatuur contracteren. Om aan de behoeften van de gebruikers te blijven voldoen zijn zowel vervangings- als uitbreidingsinvesteringen nodig op de huidige Hardware. Daarnaast worden er nu en in de toekomst nieuwe diensten en services ontwikkeld die gebruik gaan maken van de Hardware. Daarom is Aanbestedende Dienst op zoek naar een Opdrachtnemer voor de levering van Hardware. De maximale waarde van de Raamovereenkomst over de gehele looptijd is € 3.500.000,- exclusief btw. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Interne identificatiecode: TiU/LIS03325
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48800000 Informatiesystemen en servers
Aanvullende classificatie (cpv): 30210000 Machines voor dataprocessing (hardware)
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -