121933-2024 - Mededinging
België – Aanleggen van afvalwaterleidingen – Project 23.100/1 - Borgloon, Collector Rullekoven
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Project 23.100/1 - Borgloon, Collector Rullekoven
Beschrijving: Project 23.100/1 (R/001544_R/000764) - Borgloon/Kerniel, Collector Rullecoven • Het opbreken van bestaande rioleringsbuizen; • Het opbreken van rijwegen en lijnvormige elementen; • Het opbreken van bermverhardingen opgebouwd uit diverse materiaalsoorten; • Het aansluiten van huishoudelijke regenwaterafvoeren en slokkers op het RWA-stelsel; • Het aansluiten van huishoudelijke vuilwaterafvoeren op het DWA-stelsel; • Het bouwen van kopmuren in grachten; • Grondwerken; • Het rooien van bomen; • Het aanplanten van bomen; • Het aanleggen van DWA-riolering in open sleuf; • Het aanleggen van RWA-riolering in open sleuf; • Het aanleggen van een persleiding in open sleuf: • Het aanleggen van pompstations en minigemalen (vuilwater); • Het realiseren van een aansluiting op niet-gecategoriseerde waterloop; • Het uitvoeren van een doorpersing incl. pers – en ontvangstputten; • Het uitvoeren van gestuurde boringen (directional drilling en avegaarboring); • Het aanleggen van rijwegen in asfaltverharding; • Het aanleggen van rijwegen in kasseien; • Het aanleggen van rijwegen in betonstraatstenen, • Het aanleggen van betonnen lijnvormige elementen; • Het aanleggen van voetpaden in betonstraatstenen; • Het aanplanten van groenvoorzieningen; • Het aanleggen en inrichten van pleintjes; • Het aanleggen van een tijdelijk terrein voor grondverbetering tijdens de werken; • Het na de werken herstellen van dit terrein voor grondverbetering in de oorspronkelijke • toestand; • Uitvoeren van archeologisch (voor)onderzoek.
Interne identificatiecode: 23100/1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen
Aanvullende classificatie (cpv): 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 23100/1 - 1
Interne identificatiecode: 1