122076-2024 - Mededinging
Nederland – Wegenonderhoud – Raamovereenkomst Onderhoud elementenverharding 2024-2027 (bestek 24-03)
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud elementenverharding 2024-2027 (bestek 24-03)
Beschrijving: Dit betreft een openbare Europese aanbesteding van een werk voor het Onderhoud Elementenverharding in Roosendaal. De aanbestedende dienst wil een raamovereenkomst sluiten voor een periode van 4 jaar met één aannemer. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. het opnemen van bestrating; b. het opbreken van fundering; c. het ontgraven, verwerken, afwerken en vervoeren van grond; d. het aanbrengen van fundering; e. het aanbrengen van bestrating; f. het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. Binnen deze overeenkomst worden de door de directie op te dragen werkzaamheden per locatie of over meerdere locaties gebundeld opgedragen aan de aannemer die hiervoor een deelofferte opstelt op basis van de eenheidsprijzen uit deze overeenkomst en na goedkeuring hiervan een deelopdracht krijgt van de directie. Expliciet buiten deze overeenkomst vallen: Integrale projecten. Dit zijn projecten waarbinnen de benodigde werkzaamheden van meerdere disciplines (groen, openbare verlichting) op elkaar afgestemd moet worden en maatwerk verlangen; Reconstructies. Er is sprake van een reconstructie wanneer een nieuwe levenscyclus wordt opgestart, waarbij (grootschalige) werkzaamheden aan de ondergrond (fundering) en ondergrondse infrastructuur (riolering en kabels en leidingen) noodzakelijk zijn; Projecten die voortkomen uit (uitbreiding) woningbouw. (Verhardings)werkzaamheden i.r.t. werkzaamheden aan kabels en leidingen. Dagelijks klein onderhoud vallend onder het service-bestek van de WVS. De opdrachtgever behoudt het recht om werkzaamheden door de eigen dienst uit te laten voeren.
Interne identificatiecode: T74857 #1305
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: EU- openbaar, zie aanbestedingsdocumenten
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud
Aanvullende classificatie (cpv): 45111000 Sloopwerkzaamheden, bouwrijp maken en ruimen van bouwterreinen, 45112400 Graafwerkzaamheden, 45233120 Wegenbouwwerken, 45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden, 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 1