122244-2026 - Resultaat
België – Medische hulpmiddelen – Raamovereenkomst aankoop plafondtilliften en mobiele tilliften
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst aankoop plafondtilliften en mobiele tilliften
Beschrijving: AZ Groeninge is momenteel bezig met het centraliseren van alle ziekenhuisactiviteiten op één campus. De laatste bouwfase is momenteel aan de gang, waarbij de activiteiten van de ziekenhuiscampus Reepkaai zullen worden overgebracht naar de campus Kennedylaan. Als gevolg hiervan is er een noodzaak ontstaan voor een aantal nieuwe plafondtilliften. Daarnaast zullen in de komende jaren diverse tilliften (zowel plafond- als mobiele tilliften) die momenteel in gebruik zijn en die het einde van hun levensduur hebben bereikt of dit in de komende 8 jaar zullen bereiken, geleidelijk worden vervangen.
Interne identificatiecode: PPP0UV-708/6089/2024/738
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/738_1
Aanvullende classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen, 33192600 Hefwerktuigen voor de gezondheidszorg