122471-2024 - Mededinging
België – Bouwwerkzaamheden – Campus Sint-Jacobsplein
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Campus Sint-Jacobsplein
Beschrijving: Renovatie en nieuwbouw campus Sint-Jacobsplein
Interne identificatiecode: 4.0067-2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 4.0067-2 - 1
Interne identificatiecode: 1