122536-2024 - Resultaat
Nederland – Touchscreenmonitors – Touchscreens
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Touchscreens
Beschrijving: Het voorzien in Touchscreens ten behoeve van Swalm en Roer, waarbij montage, installatie, onderhoud, beheer, service, bestelgemak en ontzorgen onlosmakelijk verbonden zijn. De maximale omvang van de opdracht is: €750.000,- incl btw. De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1