122594-2025 - Resultaat
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Onderhoud gazons
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud gazons
Beschrijving: Het maaien en het afranden van gras van groenzone volgens wave, exclusief ander onderhoud van het openbaar groen. Dit gaat om de sectoren waar de stedelijke groendienst zelf het onderhoud van openbaar groen uitvoert, maar waar een externe dienstverlener komt gras maaien. Het betreft het volledige onderhoud en beheer van de grasmat inclusief het maaien rond obstakels en het afranden van de grasmatten en de met gras ingezaaide voetpaden. Maken tevens deel uit van de opdracht: tijdens dit onderhoud wordt het groenafval, bladeren, zwerfvuil,….opgeruimd en afgevoerd. Behoort niet tot de opdracht: maaien van bermen, wadi’s en grachten. Deze opdracht omvat 3 percelen: - Perceel 1 (lot 1): Dit perceel is gelegen tussen de spoorlijn Brugge-Kortrijk, A17, grens Ardooie en grens Lichtervelde. - Perceel 2 (lot 2): Dit perceel is gelegen tussen de spoorlijn Kortrijk-Brugge, grens Hooglede, grens Staden, grens Moorslede en de Meiboomlaan. - Perceel 3 (lot 3): Dit perceel is gelegen tussen de Meiboomlaan, Heilig Hartstraat, Zuidmolenstraat, Heropbouwstraat, Zonnebloemstraat, spoorlijn Kortrijk-Brugge, grens Izegem en Moorslede
Interne identificatiecode: PPP07I-2768/5147/GRO/217 W2406 908
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: PERCEEL 1 (LOT 1)
Beschrijving: Dit perceel is gelegen tussen de spoorlijn Brugge-Kortrijk, A17, grens Ardooie en grens Lichtervelde;
Interne identificatiecode: GRO/217 W2406 908_1
Perceel: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2 (LOT 2)
Beschrijving: Dit perceel is gelegen tussen de spoorlijn Kortrijk-Brugge, grens Hooglede, grens Staden, grens Moorslede en de Meiboomlaan.
Interne identificatiecode: GRO/217 W2406 908_2
Perceel: LOT-0003
Titel: PERCEEL 3 (LOT 3)
Beschrijving: De voorziene startdatum voor de basisopdracht en de startdatum voor de verlengingen gebeurt in samenspraak met de leidend ambtenaar. Vooraleer een maaibeurt aan te vangen, dient de dienstverlener de leidend ambtenaar hiervan te verwittigen. De voorziene einddatum is (ongeveer) 15 november afhankelijk van de weersomstandigheden kan dit uitlopen tot 31 december.
Interne identificatiecode: GRO/217 W2406 908_3