2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur van Facilitair Adviseurs
Beschrijving: Binnen de reikwijdte van deze aanbesteding valt de Inhuur van Facilitair adviseurs op het gebied van strategisch en tactisch Facility Management en huisvesting met onder andere de volgende aandachtgebieden: • Indeling, gebruik en optimalisatie van werkplekinrichting en ruimtebeheer • Assetbeheer • Front office diensten • FMIS • Vervoer, mobiliteit en logistiek • Verhuizing en inrichting • Schoonmaak en afvalbeheer • Catering(concepten) • Arbo, milieu en veiligheid: • Duurzaamheid • Gebouwbeheer en onderhoud • Toegangsbeheer en beveiliging • (Digitale) Postafhandeling 1. Aan Deelnemers tijdelijk uitlenen van facilitair adviseurs voor alle in bijlage 8 genoemde functieprofielen, zonder dat van rechtswege een arbeidsovereenkomst tussen een facilitair adviseur en een Deelnemer of Opdrachtgever tot stand komt als gevolg van de Nadere Overeenkomst. De facilitair adviseurs zijn ingedeeld in 2 competentieprofielen: Adviseur Bedrijfsvoering Medior en een Adviseur Bedrijfsvoer €21.00.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79621000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het inhuren van Facilitair Adviseurs
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan twee worden verlengd met 1 jaar