122817-2024 - Resultaat
België – Loonadministratiediensten – Nieuwe oplossing loonadministratie (loonmotor) voor alle personeelsleden en externe partners van VUB
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Nieuwe oplossing loonadministratie (loonmotor) voor alle personeelsleden en externe partners van VUB
Beschrijving: De VUB wenst om de huidige loonberekeningsmotor, momenteel van aanbieder EasyPay, te vervangen door een moderne loonmotor. Van de inschrijver wordt verwacht dat hij een voorstel tot samenwerkingsmodel indient, waarin de loonverwerking wordt opgenomen door de inschrijver al dan niet in onderaanneming met een derde partij. De VUB is hierbij op zoek naar een partij die als integrerende partner deze oplossingen kan aanbieden, rekening houdend met de specifieke complexiteit betreffende loonadministratie en de uitdagingen binnen de huidige architectuur.
Interne identificatiecode: PPP0NS-791/4100/VUB/2023/MO/001
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79211110 Loonadministratiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Nieuwe oplossing loonadministratie (loonmotor) voor alle personeelsleden en externe partners van VUB
Interne identificatiecode: VUB/2023/MO/001