122937-2023 - ResultaatBelgië-Gent: Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor het uitvoeren van diverse ontwerp- en studieopdrachten
Referentienummer: TMVW-ALL-22-001-F03_2
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
II.1.4.
Korte beschrijving
De onderhavige opdracht betreft het aanstellen van externe consultants of studiebureaus die deskundige ondersteuning kunnen bieden bij verschillende infrastructuurprojecten (zowel nieuwbouw als renovatie) die worden uitgevoerd voor TMVW, aandeelhouders en partners van Creat en de (potentiële) deelnemers van TMVS (zie opdrachtdocumenten).
Deze raamovereenkomst zal worden opgedeeld in acht percelen:
• Perceel 1: Bouwkunde – regio West;
• Perceel 2: Bouwkunde – regio Oost;
• Perceel 3: Technieken – regio West;
• Perceel 4: Technieken – regio Oost;
• Perceel 5: Stabiliteit – regio West;
• Perceel 6: Stabiliteit – regio Oost;
• Perceel 7: Omgevingsaanleg – regio West;
• Perceel 8: Omgevingsaanleg – regio Oost.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Bouwkunde - regio West
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Raamovereenkomst voor het uitvoeren van diverse ontwerp- en studieopdrachten - Bouwkunde - regio West
Bouwkunde - regio Oost
Perceel nr.: 2
Raamovereenkomst voor het uitvoeren van diverse ontwerp- en studieopdrachten - Bouwkunde - regio Oost
Technieken - regio West
Perceel nr.: 3
Raamovereenkomst voor het uitvoeren van diverse ontwerp- en studieopdrachten - Technieken - regio West
Technieken - regio Oost
Perceel nr.: 4
Raamovereenkomst voor het uitvoeren van diverse ontwerp- en studieopdrachten - Technieken - regio Oost
Stabiliteit - regio West
Perceel nr.: 5
Raamovereenkomst voor het uitvoeren van diverse ontwerp- en studieopdrachten - Stabiliteit - regio West
Stabiliteit - regio Oost
Perceel nr.: 6
Raamovereenkomst voor het uitvoeren van diverse ontwerp- en studieopdrachten - Stabiliteit - regio Oost
Omgevingsaanleg - regio West
Perceel nr.: 7
Raamovereenkomst voor het uitvoeren van diverse ontwerp- en studieopdrachten - Omgevingsaanleg - regio West
Omgevingsaanleg - regio Oost
Perceel nr.: 8
Raamovereenkomst voor het uitvoeren van diverse ontwerp- en studieopdrachten - Omgevingsaanleg - regio Oost