Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onkruidbeheersing verhardingen Oostzaan
Referentienummer: PRJ 2100377
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Het onkruidbeheer in de gemeente Oostzaan op (ongebonden) verhardingen op beeldkwaliteit B.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie bestek OOSTZAAN-VERH-2022