2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor industriële reinigingswerkzaamheden in een afvalenergiecentrale
Beschrijving: Raamovereenkomst voor industriële reinigingswerkzaamheden in een afvalenergiecentrale
Interne identificatiecode: ISVAG-2024/098
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ISVAG-2024/098 - 1
Interne identificatiecode: 1