2. Procedure
Procedure
Titel: Groenonderhoud Binnenduin - gemeente Beverwijk
Beschrijving: De opdracht betreft het uitvoeren van groenonderhoud in de wijk Binnenduin in de gemeente Beverwijk. Binnenduin is een nieuwe duurzame en groene woonwijk, waarvan het laatste deelgebied in 2024 is opgeleverd. De opdracht bestaat op hoofdlijnen uit onderstaande werkzaamheden: • Onderhoud aanwezige groenvoorzieningen; • Beheersen onkruid op verhardingen; • Bijkomende werkzaamheden. De specificaties van de werkzaamheden worden nader beschreven in het bestek met besteksnummer 2025-09 en bijbehorende bijlagen. Zie bestek
Interne identificatiecode: BW 202501-2400320
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: nvt