2. Procedure
Procedure
Titel: Publicatie vrijwillige transparantie vooraf Recycling luier- en continentiemateriaal
Beschrijving: Voor de opdracht ‘Recycling luiers en incontinentiemateriaal’ bestaat de wens om gebruik te maken van de Onderhandelingsprocedure zonder aankondiging cf. art. 2.32 Aw2012. Zie voor argumentatie het in Mercell opgenomen memo.
Interne identificatiecode: TI-2025-1135
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90514000 Diensten voor afvalrecycling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000